O NAS

Akademia Queen jest wyjątkową szkołą nauczania języków obcych, nowocześnie wyposażoną, której podstawowym atutem są profesjonalni, doświadczeni nauczyciele z pasją.

 

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W QUEENIE?

O tym, że znajomość języków obcych jest bardzo przydatna w życiu codziennym nikogo przekonywać nie muszę. Każdy wie, że dzięki tej umiejętności podróże stają się przyjemniejsze, komunikacja między ludźmi – łatwiejsza, a świat jest po prostu ciekawszy. Języki obce ułatwiają znalezienie pracy, a także umożliwiają podjęcie nauki w szkole średniej czy na studiach wyższych, w dowolnym kraju na świecie. Warto je znać, bo to po prostu się opłaca. Warto też wybrać szkołę przyjazną i gwarantującą zdobycie umiejętność posługiwania się, w obcym języku.

Warto też skorzystać z oferty Akademii Języków Obcych Queen, która jest szkołą wyjątkową. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z wieloletnim stażem w nauczaniu języków oraz posiadający interesujące pokłady kreatywności, która ułatwia naukę.

Jednym z atutów Queenu jest również jej siedziba. Mieści się w samym centrum, spokojnego osiedla Nowe Miasto. Słuchacze mają do dyspozycji 16 słonecznych sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, komputery, słowniki, mapy oraz inne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo szkoła pośredniczy w wymianie uczniów oraz studentów, którzy mogą wyjechać do dowolnego, wybranego przez siebie państwa. Queen przygotowuje również do egzaminów przeprowadzanych w Polsce i ułatwia zdobycie międzynarodowych certyfikatów.

Warto więc skorzystać z tych możliwości, bo nauka języków obcych zwyczajnie się opłaca.

Justyna Suchocka

 

NASZE ATUTY

♦ 16 przestronnych sal lekcyjnych wyposażonych w tablice multimedialne oraz projektory,

♦ pracownie multimedialne, 3 laboratoria językowe,

♦ pełna oferta kursów językowych,

♦ godziny zajęć dostosowane do potrzeb grupy i słuchacza indywidualnego,

♦ metody nauczania „szyte na miarę” w zależności od potrzeb indywidualnych,

♦ zajęcia indywidualne z lektorem, korepetycje w szkole i domu ucznia

♦ nadzór MEN

♦ jesteśmy centrum egzaminacyjnym EPV (ETS Preferred Vendor), partnerem ETS, największej organizacji testującej na świecie,

♦ kameralne grupy już od 5-6 osób

♦ konsultacje z lektorem w cenie kursu,

♦ skuteczność.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress