EGZAMINY CAMBRIDGE

W Akademii Języków Obcych Queen oferujemy przygotowanie do egzaminów Cambridge:

 

EGZAMINY DLA DZIECI

 

YLE – Young Learners English Tests to propozycja Uniwersytetu Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zdany egzamin stanowi niezastąpioną motywację w początkowym okresie nauki języka. Oferowany na trzech poziomach.

Koszt egzaminu wg poziomu:

♦ Starters: 195 zł

♦ Movers: 210 zł

♦ Flyers: 220 zł

 

EGZAMINY Z OGÓLNEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

To najpopularniejsze w Polsce i na świecie egzaminy językowe stworzone przez specjalistów z Uniwersytetu Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages), dostępne zarówno w formie papierowej, jak i komputerowej:

 

KET* – Cambridge English: Key (poziom podstawowy)

PET* – Cambridge English: Preliminary (poziom ponadpodstawowy)

FCE – First Certificate in English

CAE – Certificate in Advanced English

CPE – Certificate of Proficiency in English

IELTS – International English Language Testing System

 

Kandydaci chcący przystąpić do egzaminu University of Cambridge ESOL Examinations w wybranej sesji otwartej w centrum egzaminacyjnym British Council w Białymstoku, przy ul. Sienkiewicza 3 powinni w terminie zapisów na daną sesję wykonać następujące czynności:

♦ Wpisać się na internetową listę kandydatów w systemie British Council EntryNet mieszczącym się na stronie www.britishcouncil.pl

♦ Wnieść opłatę w sposób zgodny z instrukcjami umieszczonymi w systemie British Council EntryNet. Zapisy w trybie późnym obciążone są dodatkową opłatą (Regulamin na stronie www.britishcouncil.pl)

♦ Kandydat otrzyma poczta elektroniczną potwierdzenie o zapisie oraz terminie, sposobie wniesienia i wysokości opłaty egzaminacyjnej. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie British Council kandydat otrzyma pocztą elektroniczną potwierdzenie rejestracji na egzamin.

♦ Ostatnim krokiem jest otrzymanie pocztą elektroniczną indywidualnego planu sesji egzaminacyjnej (Confirmation of Entry).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress