DLA FIRM

Angielski w biznesie oraz angielski w biurze – kursy dostosowane do potrzeb konkretnej instytucji lub firmy. W obecnych czasach, gdy firmy działają na coraz bardziej globalną skalę, zwiększa się potrzeba istnienia wspólnego języka biznesowego. Dziś tym wspólnym językiem jest język angielski. Znajomość języka, nie tylko angielskiego, ale niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego jest szansą by aktywnie zaistnieć w środowisku biznesowym na arenie międzynarodowej.

Rozumiejąc potrzeby dynamicznie zmieniającej się sceny rynku międzynarodowego proponujemy kursy ukierunkowane na język biznesowy i komunikację w zakresie następujących języków:

 

♦ ANGIELSKI

♦ NIEMIECKI

♦ ROSYJSKI

♦ HISZPAŃSKI

W ramach kursu oferujemy: kameralne grupy- 6-8 osób

♦ metody pracy dostosowane do potrzeb grupy

♦ podręczniki dobrane do określonej branży pod kątem standardów obowiązujących w środowisku biznesowym

♦ opiekę metodyczną

♦ zajęcia w firmie w godzinach dostosowanych do potrzeb słuchaczy

♦ indywidualną cenę kursu

 

EGZAMINACYJNE

 

Kurs przygotowuje do konkretnego egzaminu z języka słuchaczy indywidualnych. Przygotowujemy do egzaminów: FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, TELC. Jesteśmy Akredytowanym ośrodkiem Egzaminacyjnym ETS. Metodyka i techniki dobrane są stricte do określonej grupy i typu egzaminu. Kurs uwzględnia elementy kultury krajów anglojęzycznych oraz testy egzaminacyjne z lat poprzednich.

 

VIP

Zajęcia indywidualne dla dyrektorów, kadry managerskiej oraz pracowników administracji dostosowany do konkretnych potrzeb oraz nastawiony na komunikację w języku obcym.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress